Komíny a komínové systémy Schiedel zná takřka každý. Více než 65 vývoje v oblasti komínů řadí Schiedel na absolutní špičku mezi výrobci komínů a komínových systémů. Komínové systémy Schiedel jsou vhodné pro novou výstavbu a pro všechny druhý paliv. 

 Do odvolání nabízíme slevu 30 % na komínové systémy Schiedel ABSOLUT, Schiedel UNI ADVANCED, SCHIEDEL STABIL a SCHIEDEL KOMBI GAS! Sleva platí pouze na celé komínové sestavy. 

 KOMÍNOVÝ SYSTÉM SCHIEDEL ABSOLUT 

 

Schiedel Absolut je dvousložkový komínový systém s integrovanou tepelnou izolací v komínové tvárnice a tenkostěnnou keramickou vnitřní vložkou, vhodný pro odvod spalin od spotřebičů na tuhá, plynná a kapalná paliva. Je vhodný také pro spalin v podtlaku od nízkoteplotních a kondenzačních spotřebičů. Schiedel Absolut v průměru 12 a 14 cm také od spotřebičů nezávislých na přívodu vzduchu z místnosti.

Schiedel Absolut je určen především pro rodinné domy a poskytuje absolutní volnost při volbě konkrétního spotřebiče paliv.  

K dispozici v průměrech 12, 14, 16, 18 a 20 cm. 

 

 

 

 

KOMÍNOVÝ SYSTÉM SCHIEDEL UNI ADVANCED 

Komínový systém Schiedel Uni Advanced

Komínový systém Schiedel Uni Advanced je třísložkový komínový systém se zadním odvětráním a představuje poslední vývojový stupeň tradičních keramických komínů Schiedel. Oproti původnímu provedení zde již nenajdeme klasickou šamotovou vložku, nýbrž novou tenkostěnnou keramickou vložku. Té se také říká izostatická vložka. 

Izostatická vložka Schiedel je použitelná pro všechny druhy paliva - pevná, kapalná i plynná. Jedná se o jeden z mála výrobků, který si poradí i s kyselinami vznikajícími např. při spalování agropelet, obilí či uhlí. 

Komín Schiedel Uni Advanced se dodává v průměrech 14, 16, 18 a 20 cm. Součástí nabídky jsou také dvouprůduchové tvárnice a jednotlivé průměry lze kombinovat. 

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte zájem o detailní informace, něco vysvětlit? Vyplňte formulář. My se Vám ozveme a zdarma poradíme.

 

JménoPříjmeníE-mail *
Telefon  
Služba:

Zpráva *
Napište prosím výsledek 0 + 2 =