Dnešní komínové systémy umožňují relativně snadnou montáž zvládnutelnou pomocí, ale dle našich zkušeností je velkým problémem při montáži komínových systémů svépomocí neznalost norem (zejména ČSN 73 4201), které stanovují min. výšky, vzdálenosti od hořlavých materiálů atd. Bohužel se těchto chyb dopouští nejenom laická veřejnost, ale častým jevem je i neodborná montáž komínového systému stavebními firmami. Náklady na odstranění následků vzniklých nedokonalou montáží a nedodržením norem se v konečném důsledku mohou vyšplhat až na úroveň ceny nového komínu. 

Společnost Vše pro komín s.r.o. disponuje kompletním vybavením a především dlouholetými zkušenostmi nutnými pro kvalitní a rychlou montáž komínových systémů. Jsme certifikovanými partnery pro montáž komínových systémů Scancore a Schiedel, jak zděných tak nerezových komínů, a dalších značek.   

Montáž moderního komínového systému ve většině případů nezabere více než 2 dny. Cena za montáž komínového systému se pohybuje v rozmezí 800 Kč - 1.500 Kč za běžný metr. Vždy záleží na konkrétních podmínkách v místě montáže. Cenu montáže komínového systému velice ovlivňuji věci typu zhotovení prostupů stropem nebo stěnou, nutnost kotvení komínu, přístup na střechu atd. 

Kominictví Vše pro komín s.r.o. provádí montáže komínových systémů především v oblasti Čelákovice, Nehvizdy, Úvaly, Horoušany, Jirny, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Lysá nad Labem, Milovice, Nymburk, Poděbrady a další. Po dohodě je možné provést montáž komínu kdekoliv v ČR. 

Chcete-li, aby vám komín dlouho a dobře sloužil, svěřte jeho montáž profesionálům ze společnosti Vše pro komín

 

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte zájem o detailní informace, něco vysvětlit? Vyplňte formulář. My se Vám ozveme a zdarma poradíme.

 

JménoPříjmeníE-mail *
Telefon  
Služba:

Zpráva *
Napište prosím výsledek 4 + 2 =